Neuvedomoval si, že je závislý, pil ešte aj v deň odchodu na liečenie. Dostal som druhú šancu robiť veci správne, tak prečo to kaziť, hovorí spevák Matúš Kolárovský
Slovenský spevák, herec i model Matúš Kolárovský je známy pod umeleckým menom Yael. Do povedomia vošiel vďaka seriálu Pán profesor, no teraz jeho meno viac rezonuje na hudobnej scéne. V relácii StarTalks s Ninou veľmi úprimne hovoril o radostiach aj strastiach svojho života.
V rozhovore sa dozviete:
Ako sa stotožnil s postavou Hassana, ktorú stvárňoval v seriáli Pán profesor? Stretával sa s rasizmom v jeho živote kedysi a ako je to teraz? Ktorá pesnička je pre neho najosobnejšia a čo znamená jeho prezývka Yael? Bola hudba v jeho živote už odjakživa a aký má Matúš pôvod, korene? Odzrkadľujú niektoré pesničky Matúšovo zápasenie so závislosťou? Čo bolo spúšťačom, že začal experimentovať s drogami, liekmi a alkoholom? Mal niekedy pocit, že je koniec, že to už nezvládne a čo ho motivovalo ísť sa liečiť? Naštrbuje bulvár jeho súkromie?
Na konci uvidíte hru: Matúš s Ninou si zahrali jelly beans ruskú ruletu. Kto ochutnal viac zlých príchutí cukríkov, ako napríklad, páchnuce ponožky, zatuchnutý obväz a naopak kto viac tých dobrých?